Çetmen Mobilya takımları, Babalar Günü’ne özel kampanyayla Dünya Kupası’nın favorisi olacak

Çetmen Mobilya, Babalar Günü ve Dünya Kupası’na özel bir kampanyaya imza attı. 1-30 Haziran 2018 tarihleri arasında geçerli olan kampanya kapsamında, Çetmen Mobilya’nın Dünya Kupası’na hazırladığı Alden, Gilda ve Setenta takımları özel fiyat avantajlarıyla sunuluyor. Kampanyayı hediye çeki ile de destekleyen Çetmen Mobilya, Türkiye çapında 49 mağazası, yenilikçi ürünleri ve deneyimli kadrosuyla Babalar Günü ve Dünya Kupası coşkusuna ortak olmaya hazır.

 

Türkiye’nin köklü mobilya üreticilerinden Çetmen Mobilya, 17 Haziran Babalar Günü ve bu yıl 14 Haziran-15 Temmuz tarihlerinde düzenlenen Dünya Kupası kapsamında özel bir kampanya başlattı. 1-30 Haziran tarihleri arasında geçerli olan kampanya ile Çetmen Mobilya’nın Dünya Kupası’na özel sunduğu 3 takımı indirim fırsatlarıyla sunuluyor. Çetmen Mobilya ayrıca hediye çekleri ile kampanyayı zenginleştiriyor.

Türkiye çapında 49 mağaza ile hizmet veren Çetmen Mobilya, modern, kullanışlı ve fonksiyonel ürünleri ile Dünya Kupası’nı ailece, keyifle izlemek isteyenleri bekliyor.

Çetmen Mobilya takımları Dünya Kupası’na hazır

Sektörde 56 yıllık tecrübesiyle fark yaratan Çetmen Mobilya, modern tasarıma sahip Alden, gücü zarafetinde saklı olan Gilda ve şıklığı ile öne çıkan Setenta ile Dünya Kupası’nda ailelere eşlik etmeye hazır.

Kazandıran Takım: Alden 3’lü Koltuk + Marten TV Ünitesi + Marten Orta Sehpa

Fiyat: 6.598, Kampanya Fiyatı: 5.277

Rüya Takım: Gilda 3’lü Koltuk + Latina TV Ünitesi + Latina Orta Sehpa

Fiyat: 6.097, Kampanya Fiyatı: 4.861

Favori Takım: Setenta 3’lü Koltuk + Loan TV Ünitesi + Loan orta Sehpa

Fiyat: 4.653, Kampanya Fiyatı: 3.357