DOĞANIN ZEMİNDE YAŞAYAN HALİ: PELİ ELEGANCE EXCLUSIVE KOLEKSİYONU

Ne demişler ‘’Sözün zerafetini şiir, rengin zerafetini resim, taşın zerafetini mimari yansıtıyor…’’ Mekanın zerafetini de zemin. İşte tam da böyle bir Koleksiyon Peli Elegance Exclusive… Laminat parkeye dair en üst seviyede beklentilere cevap veren koleksiyon görünümüyle ruha ve göze de fazlasıyla hitap ediyor.

Yaşadığımız mekanları çağımızın ihtiyaçları ve alışkanlıkları doğrultusunda sürekli olarak yenileme ihtiyacı duyuyoruz. Değişen trendler ve zevklere uygun olarak yeni fikirler, yeni tasarımlar da yeni mekanlar yaratmamıza olanak sağlıyor. Mekanların zerafeti de insanın ona yüklediği anlam ile ölçülüyor.

Peli’nin bu anlayış ve en son teknoloji ile tasarladığı Elegance Exclusive Koleksiyonu zengin renk ve yüzey alternatifi ile stilinizi zeminlere taşımanıza yardımcı oluyor.

Koleksiyonda Amasya Kestane, Krem Meşe, Buz Gri, Kunduz Çam, Beyaz Kestane, Beyaz Meşe, Multi Meşe, Sardunya, Zümrüt, Kırçıllı Dişbudak, Efsane Meşe, Gri Kül Meşe olmak üzere 12 farklı yüzey seçeneği bulunuyor.

Unilin kilit sistemi sayesinde hızlı ve kolay uygulanabilen koleksiyon; dayanıklı, ekonomik ve kolay temizlenme özelliği ile yaşam alanları için ideal zemin oluşturuyor. Ayrıca şık ve modern görünümüyle de beklentileri en üst seviyede karşılıyor.