Hevin Mobilya

1989 yılından bu yana mobilya sektörünün satış-pazarlama alanında varlığını gösteren Özpinar Ticaret ve Pazarlama Ltd. Şti. bir yandan piyasa taleplerini analiz ederken diğer yandan da üretim teknolojilerindeki gelişmeleri yakından takip ederek alt yapı çalışmalarını tamamlayıp 2005 yılında “Hevin” markasıyla üretime başlamıştır. 27.000 metrekare alan üzerinde kurulan modern üretim tesisinde yatak odası, yemek odası, genç odası, avangart ve modern oturma grupları üreten Hevin, bu ürünlerin en küçük parçasında dahi özgünlük, uzun ömürlülük, estetik ve ergonomiyi ön planda tutmaktadır.

Hevin, bu kıstasları bütün ürünlerde sergileyebilmek adına üretimin tüm aşamalarını kendi bünyesinde birleştirmeyi başarabilmiş bir firmadır. Bütün tasarımlar ar-ge departmanında hazırlanır, kumaşlar kendi atölyesinde dikilir, ebatlama kendi makinelerinde yapılır, demir ve ahşap iskeletler kendi atölyesinde hazırlanır, panel mobilya ahşapları kendi atölyesinde boyaya hazır hale getirilip ileri teknoloji ürünü tam otomatik boya hattında toz ve diğer etmenlerden arındırılmış ortamda el değmeden boyanır, panel mobilya harici ahşaplar şelale tipi hava temizleme sistemine sahip boyama biriminde boyanır; hatta ürünlerin paketlendiği kutular ve balon-mukava karışımı ambalajlar dahi rulo ya da tabaka olarak ham halde alınıp tesis içerisinde hazırlanır.

İnsan ve doğaya saygılı Hevin üretim politikası gereği sağlığa zararlı bileşen içermeyen birinci sınıf hammaddeler, 21. yy. teknolojisini yakalayabilmiş üretim tesisimizde ISO9001 ve TSE standartlarına uygun biçimde işlenmekte, dünyanın en uzak noktasına dahi sevk edilebilecek şekilde paketlenmektedir.

Paketlemeden sonra ise bütün çabaların yegane odak noktası olan müşterilerin iç mekan estetiğini ve konforunu zirveye taşırken aynı zamanda gündelik hayatlarını da kolaylaştırmak üzere yola çıkmaktadır.

Hevin kalite ve hizmetinin en önemli temsilcisi olan bu ürünler birçok showroom ile Türkiye’nin en uzak noktalarına dahi ulaşmakla kalmayıp; Yunanistan, Romanya, Estonya, Avusturya, Azerbaycan, Türkmenistan, Mısır, Libya, Moritanya, Irak, Suriye, Afganistan’a da uzanarak uluslararası piyasalardaki pazar payını günden güne arttırmaktadır.

ADRES

Hacı Sabancı Organize Sanayi Bölgesi İsmet Atlı Caddesi No:24
Sarıçam / ADANA


TELEFON / FAX

Tel : +90 322 394 52 05 – 06Fax : +90 322 394 52 07


E-MAİL

[email protected]

www.hevin.com.tr