Impress Surfaces, EPLF’ye Ortak Üye olarak katıldı

Avrupa Laminat Parke Üreticileri Derneği EPLF, Impress Surfaces şirketinin 2021 yılında birliğe ilk yeni üye olarak katıldığını mutlulukla duyurdu.
EPLF başkanı Max von Tippelskirch (Swiss Krono) şunları söyledi: “Derneğimize yeni katılan Impress Surfaces’ı memnuniyetle karşılıyoruz! Dekoratif yüzeyler uzmanı olarak Impress, zemin kaplama endüstrisine yönelik trendleri belirlemede ön saflarda yer alıyor ve biz EPLF olarak onların içgörülerinden faydalanacak olmaktan dolayı heyecan duyuyoruz.”
Impress Surfaces’ta Dekor Yönetimi Başkanı Sascha Kostros ise, “İnovasyon tutkumuz ve müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde hizmet etmek amacıyla organizasyonumuzu optimize etme tutkumuzla uyumlu olarak, EPLF’deki diğer üyelerle sürekli birbirimizden öğrenmek için verimli bir alışverişi dört gözle bekliyoruz” dedi.
Impress, ahşap esaslı panel, mobilya ve döşeme endüstrisinin yanı sıra modern iç tasarım için modaya uygun dekoratif yüzeyler geliştirmek ve üretmek için dünya çapında faaliyet gösteren bir şirketler grubudur. Sektörde dünyanın önde gelen şirketlerinden biridir ve müşterilerine yedi uluslararası lokasyon üzerinden tedarik sağlamaktadır. Yarının tasarımına yönelik dekorlar, doğrudan şirket içinde yaratılır ve iyi bağlantılı, iç gözlemciler tarafından küresel düzeyde sürekli olarak tanımlanan trendlerden ilham alır. Tam hizmet sağlayıcı olarak işlev gösteren şirketin ürün portföyü, dekor kağıtları, cilalı folyolar, emprenyeli kağıtlar, katkı maddeleri ve dekor baskı mürekkeplerini içerir.
Derneğe yapılan bu yeni eklemeyle EPLF’nin 16 olağan, 22 ortak ve 11 destekleyici üyesi bulunuyor.