Kastamonu Entegre’den klasik zeminlere modern yorum: Palace Chevron

Ağaç bazlı panel sektörünün global markası Kastamonu Entegre, Floorpan laminat parke koleksiyonuna Palace Chevron serisini ekledi. Balıksırtı desenli Palace Chevron, geçmişin etkileyici ruhunu yenilikçi bir anlayışla yaşam alanlarına taşıyor.

Palace Chevron koleksiyonunda Versay ve Pena olmak üzere iki farklı dekor bulunuyor. Toprak tonuna sahip Versay mekanlara doğallık katarken açık tondaki Pena ferahlık hissi veriyor. Palace Chevron, tarihi yapıların asil ve estetik dokusunu günümüz yaşam alanlarına taşıyor.

 

Hem hijyenik hem dayanıklı

Çevre dostu üretimi belgeleyen Blue Angel(Mavi Melek) sertifikasına sahip ilk Türk markası olan, EPD belgeli Floorpan laminat parke ailesinin yeni üyesi Palace Chevron, VOC emisyon ölçüm standartlarında en üst seviye olan A+ kalitesinde üretiliyor. Avrupa standartlarında 32. sınıf AC4 seçeneğiyle 10 mm kalınlıkta üretilen seri çizilmeye, aşınmaya, noktasal darbelere, UV ışınlarına ve sigara ateşine karşı dayanıklı yapısı ile dikkat çekiyor. Lekelerden etkilenmeyen, kolay temizlenebilen hijyenik yapıya ve zeminden ısıtmaya uygun tasarıma sahip Palace Chevron, kullanıcılarına hızlı montaj imkânı da sunuyor.