Kilim Mobilya’dan Active Genç Odası Minimal odalar için ideal tasarım

Akıllı, zevkli ve fonksiyonel bir ürün olan Kilim Active Genç Odası, küçük odalar için ideal bir çözüm sunuyor. Üç çekmeceli şifonyeri, tekerlekli ayakları, hareketli sensörlü lambası, çalışma masasının farklı kullanılabilme özelliği, üstte yer alan yatak bölmesiyle Active, gençlere şık bir yaşam ve çalışma alanı sunuyor


Küçük odaların en önemli sorunu, mobilyanın yaşam alanını daraltmasıdır. Kilim, Active Genç Odası takımıyla bu soruna kullanışlı ve zevkli bir çözüm üretti. Yatak altına yerleştiren hareketli masayla çok az yer kaplayan kombinasyon, renk uyumu ve şık tasarımıyla genç odalarında ferah bir atmosfer yaratıyor.

Minimal odalara uyum sağlayan bu özel ürün, çok fonksiyonel olmasıyla da öne çıkıyor. Üç çekmeceli şifonyeri, tekerlekli ayakları, hareketli sensörlü lambası, çalışma masasının farklı kullanılabilme özelliğiyle ve üstte yer alan yatak bölmesiyle Active Genç Odası, Kardelen ile Sofia kombinasyonundan ilham alınarak tasarlandı. Active, TSE çift yıldız belgeli bir ürün.

 

Kilim Mobilya Hakkında;

Evrensel standartlara uygun, dünya genelinde, her yaşam alanına sevgiyle “Bir KİLİM” üretme vizyonumuzla istikrarlı bir şekilde büyüyerek, ülkenin lider mobilya üreticileri arasındaki yerini alan Kilim, bugün sürdürülebilir büyüme stratejisiyle yoluna devam ediyor. Her alanda teknolojik gelişmeleri yakından takip eden ve yeni inovatif yaklaşımla sürekli Ar-Ge çalışmaları yapan Kilim, Türkiye genelinde ve dünyanın birçok ülkesindeki yaygın satış ve hizmet ağı ile sadece ülkemizin değil, dünyanın dört bir yanına ulaşıyor. Kilim Mobilya, tüm iş süreçlerini EFQM mükemmelik modeli çerçevesinde yürüterek milyonlarca müşterinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamak için çalışıyor.