Lamiset Bursa Bayii: Turan Parke

Bursa Osmangazi’de bulunan Turan Parke parke ve yan grup ürünlerinin satışındaki başarısı ve müşteri memnuniyetiyle sektördeki saygınlığını sürdürüyor. Firmanın sahibi Turan Sarı ile görüştük.

Firmanızı ve kendinizi bize kısaca tanıtır mısınız?

2007 yılında Bursa ilinin Osmangazi bölgesinde laminat parke sektöründe faaliyetine başlayan firmamız halen parke ve yan grup ürünlerinin toptan ve perakende satışını gerçekleştirmektedir. Sektörde 14 yıllık tecrübeye sahip ve güven duyulan bir firma olarak müşteri memnuniyeti odaklı ilkemizden taviz vermeden hizmetlerimize devam ediyoruz. Turan Parke olarak Lamiset’in yanı sıra AGT, Varioclic, Terraclick parke markalarını bünyemizde bulunduruyoruz.

Lamiset parke ürünleri ve bayilik hizmetleri ile diğer firmalar arasındaki fark sizce nedir?

Sektörün önde gelen firmalardan biri olan Billurlar A.Ş. sektörde kendisini kanıtlamış lider bir firmadır. Kendisini diğer firmalardan ayıran en büyük özelliği yenilikçi kimliğidir. Lamiset markasıyla da parkede yenilikçi kimliğini ön plana çıkarmıştır. Bunun yanı sıra ürün desenleriyle de doğru bir seçim yaparak pazarda adından övgüyle söz ettirmektedir. Ayrıca bayileriyle ilişkilerini sıcak tutan ve bizlerin de fikirlerini önemseyen bir firma olarak dikkat çekmektedir.

Sektör içinde Lamiset markasının yeri ve önemi hakkında görüşleriniz nelerdir?

Lamiset Parke yeni bir marka olmasına rağmen kalitesiyle sektördeki yerini almayı başarmıştır. Billurlar A.Ş.’ nin bu yıl içerisinde fugalı ürünlerini ve yeni renk gamını genişleterek pazardaki payını her geçen yıl olduğu gibi yine yukarılara taşıyacağına inanıyorum. Müşterilerimizden gelen olumlu görüşler de bizleri memnun etmektedir. Billurlar A.Ş.’ye Lamiset markasını bizlere kazandırdığı için kendilerine teşekkür ediyor ve başarılarının devamını diliyorum.