ORSIAD Gazetesi SICAM 2021’de!

SICAM fuarı 2 yıl aradan sonra İtalya Pordenone’de kapılarını bir kez daha açtı. ORSİAD Gazetesi olarak, 12-15 Ekim tarihleri ​​arasında sektörün buluştuğu bu önemli fuarda da sektörün nabzını tutmaya devam ediyoruz.
Küresel mobilya endüstrisi bu yıl yine Pordenone’u tercih ediyor ve SICAM 2021, dünyanın her yerinden en kaliteli katılım ve iş ilişkilerinde bir kez daha öne çıkıyor.

Uluslararası Mobilya Endüstrisi için Bileşenler, Aksesuarlar ve Yarı Mamuller Fuarı olan SICAM’ın 12.si, 542 katılımcı ile kapılarını açtı. Dünyanın dört bir yanından sektörün en nitelikli profesyonelleri, dünyanın en yüksek teknoloji ve tasarım ürünlerine tanık olmak için Pordenone’de bir araya geliyor.

Bileşen ve aksesuar sektörünün önde gelen birçok oyuncusu, yenilikçi çözümleri, orijinal ürünleri, fikirleri ve teknolojileri ile bu yıl bir kez daha Pordenone’de buluşuyor. SICAM 2021 katılımcılarına keyifle sektördeki gelişmelere odaklanabilecekleri bir dört gün vadediyor. Fuardaki her detay, ürünlerini stantlarda sunan firmalar ile dünyanın dört bir yanından gelen ziyaretçiler arasında ticari ve pazarlama bağlantıları geliştirmeye odaklanıyor.