Orsiad Gazetesi “Üretime Devam” Dedi

Sektörün sesi olanORSİAD (Orman Sanayi İş adamları Gazetesi), aylık yayın ve dağıtımına ara vermeden devam ediyor. ORSİAD, korona virüsü sebebiyle dünya çapında zorlu zamanlardan geçtiğimiz bugünlerde dahi üretime ara vermeden sektörün en önemli yayın organlarından biri olma misyonunu sürdürüyor.

2012 yılında yayına başladığı günden bu yana orman sanayi ve ürünleri sektörüne yönelik hazırladığı kaliteli içerikteki yayınlarını hem çevrimiçi hem de aylık basılı gazete olarak sürdüren ORSİAD her ay ücretsiz olarak dağıtılıyor.

Dijital yayıncılıkta da sektörde rakipsiz olan ORSİAD her ay 6 bin kişiye whatssapp uygulaması aracılığıyla, 20 bin kişiye Facebook ve diğer sosyal medya kanallarından, 60 bin kişiye de doğrudan mailing yaparak ulaşıyor.

Uzman kadrosuyla Orsiad Gazetesi, Türkiye ve dünyadaki gelişmeleri okurlarına ulaştırmak için tüm yenilikleri takip eder ve gerekli araştırmaları yaparak hazırladığı makaleleriyle okuyucularına sürekli yeni ufuklar açmaya çalışır. Bu anlamda okur ve takipçilerine zorlu zamanlarda krizleri fırsata dönüştürmenin yollarını gösterme amacını taşıyan, sektörün yanında sektör için çalışan bir yayındır.

Türkçe ve İngilizce yayınlanan haberleriyle dünya sektörünün ilgisini çeken Orsiad Gazetesi içeriğinde, kurumlar arası iletişim köprüsü kurmak ve sektörün gelişimine destek olmak amacıyla, var olan tüm kurum, dernek ve oda başkanlarına sorunlara işaret edebilecekleri, çözüm önerilerini sunabilecekleri köşeler tahsis edilmiştir.

Her ay 20 bin adet baskısıyla Orsiad Gazetesi, orman sanayisinde üretilen ya da ithalatı yapılan mobilya ve aksesuarları, mdf, sunta, hdf, parke, kapı ve aksesuarları, yonga levha vb ürünlerin üretim ve satışının yapıldığı noktalar, makineciler, inşaat firmaları, nalburlar, toptancılar gibi sektör adresleriyle buluşmaya devam ediyor.