Starwood yeni DIEFFENBACHER hattının akseptansını planlanan tarihten bir ay önce gerçekleştirdi.

Türk ağaç bazlı panel üreticisi MyDIEFFENBACHER dijital servis çözümlerini kullanıyor.

 Kontratta üzerinde anlaşılan tarihten tam bir ay önce, 10 Ekim’de, Starwood, yeni DIEFFENBACHER yonga levha hattının akseptansını İnegöl’de imzaladı.

Ocak ayında başlayan kurulum sonrasında, Starwood, ilk levhayı planlanan tarih 19 Ağustos’tan neredeyse 6 hafta önce, 9 Temmuz tarihinde üretti. Bu tarihten 2 hafta geçmeden üç vardiyalı operasyona geçildi ve ilk garantisi verilen tesis parametrelerine erişildi.

Starwood CEO’su Hüseyin Yıldız projenin işleyişinden çok memnun kaldığını belirtti. “DIEFFENBACHER takımı ile teslimat, zamanlama ve diğer konularda limitleri zorladık. Beklentimin üstüne çıktık. Süreç içinde Starwood çok şey öğrendi ve en yeni öğrenimimiz DIEFFENBACHER ile takım çalışmasının gücü oldu.”

Starwood dijitalizasyon çözümlerini MyDIEFFENBACHER dijitalizasyon platformu ile genişletiyor. İnegöl’deki tesisinde Starwood, DIEFFENBACHER’ın MyCockpit ve MyMessenger sistemlerini kullanıyor. Sistemlerin pürüzsüz bir uygulama süreci sonrasında, sahada iki günlük bir eğitim Starwood’u MyDIEFFENBACHER platformunun tüm avantajlarından yararlanması için hazırladı.

Starwood’ un İnegöl’deki tesisinde yeni DIEFFENBACHER yonga levha hatıının akseptansı. Soldan sağa: Ralph Fink (Proje Müdürü, DIEFFENBACHER), Veysel Belirtin (Şantiye Müdürü, DIEFFENBACHER), Dr. Cihan Ayla (CEO, Hanex), Hüseyin Yildiz (CEO, Starwood), Torsten Ussat (Sipariş Yönetim Müdürü, DIEFFENBACHER).

MyCockpit uygulaması ile, tesis operatörleri tesisin verimliliğini ve başka birçok parametreyi denetleyebiliyor. Sistem, önemli üretim verilerinin gerçek zamanlı olarak akıllı telefon veya tablet üzerinden takip edilebilmesine olanak sağlıyor.

Servis sorunları için tesis personeli MyMessenger sistemi içinde kullanımı kolay bir mesajlaşma uygulaması kullanıyor. Böylelikle, sorunları çözmek için takım arkadaşları ile direkt kontağa geçebiliyorlar veya servis konularını, anında yardım almak için DIEFFENBACHER’a iletebiliyorlar. Sistemin büyük bir avantajı iki tarafın da kendi ana dilinde yazabilmesi; uygulama çeviri kısmını hallediyor.

 

“MyDIEFFENBACHER, kendi geliştirdiğimiz dijitalizasyon çözümlerine mükemmel bir eklenti, zaman ve para tasarrufu yapmamızda bize yardımcı olacak.” şeklinde açıklama yapan Hüseyin Yıldız, Türkiye’de ağaç bazlı levha tesisleri arasında yeni DIEFFENBACHER tesisleri ile dijitalizasyon konusunda öncü bir rol üstlendiklerini belirtti.