SWISS KRONO, MMFA’ya Olağan Üye olarak katıldı

Çok Katmanlı Modüler Parke Derneği MMFA, İsviçre’den SWISS KRONO’yu yeni bir Olağan Üye olarak bünyesine kattı.

MMFA başkanı Matthias Windmöller (Windmöller), derneğe olan bu yeni katılımdan çok memnun olduğunu belirterek şöyle konuştu: “SWISS KRONO, iç mekân, döşeme ve yapı malzemeleri sektörlerinde temel uzmanlığa sahip bir aile şirketidir. Yeniliğe açık yaklaşımı ve sürdürülebilirlik alanındaki sürekli hırsları ile SWISS KRONO, MMFA’daki üyelik tabanımıza büyük bir katkı sağlamaktadır.”

SWISS KRONO’da Baş Strateji ve İletişim Sorumlusu Max von Tippelskirch ise konuyla ilgili şunları söyledi: “Yenilik söz konusu olduğunda, ‘SWISS KRONO İş Yapma Tarzı’ olarak tanımladığımız ana ilkemizi takip ediyoruz. Ulusal şirketlerden gelen yeni çözümler grubun geri kalanıyla paylaşılıyor ve başarılı gelişmeler diğer pazarlarda uygulanıyor. Değerli deneyimleri paylaşmak için MMFA üye şirketleriyle benzer şekilde açık bir iş birliğini gerçekleştirmeyi dört gözle bekliyoruz.”

SWISS KRONO Group, merkezi İsviçre’nin Luzern kentinde bulunan, dünyanın önde gelen ahşap esaslı malzeme üreticilerinden biridir. Şirket, zengin bir iç mekân, döşeme ve yapı malzemeleri ürün yelpazesi sunmaktadır. Grup, dünya çapındaki on üretim tesisinde yaklaşık 5.000 kişiyi istihdam etmektedir. Sekiz ulusal şirket İsviçre, Fransa, Almanya, Polonya, Macaristan, Ukrayna, Rusya ve ABD’de faaliyet göstermektedir ve şirketin ürünleri 120 ülkede satılmaktadır.

 

Bu yeni ilaveyle MMFA artık 28 olağan üyeye (MMF döşeme üreticileri veya bunların Avrupa temsilcilikleri), 30 ortak üyeye (tedarikçi şirketler) ve üç destek üyesine (bilimsel enstitüler) sahip bulunmaktadır.