FN Neuhofer’den YENİ ÜRÜNLER

FN Acustico HEXAGO – altıgen akustik elemanlar

Bu sıradışı duvar dekorasyonuyla, sadece birkaç basit adımda duvarlara hayat verebilir ve herhangi bir odada kişisel bir atmosfer yaratabilirsiniz. Az ya da çok, simetrik ya da asimetrik, sıkı ya da gevşek düzenlenmiş. Paketi açın, yapıştırın, bitti.

Kendi evinizde veya başka yerlerde huzur vahaları yaratabilmek harika. Duvarlara bilinçli olarak yerleştirilen yankılanmayı azaltan, sesi emen öğeler harikalar yaratabilir. Bunu yapmanın bir yolu “FN Acustico HEXAGO” altıgen akustik elemanlarını kullanmaktır.

Tasarım: Bu yankılanmayı azaltan elemanların altıgen şekli, elemanların duvarda birbirine göre düzenlenmesi ve dolayısıyla odanın bireysel tasarımı için neredeyse sonsuz sayıda olanak sağlar. Yüzeylerin çok sayıda dekoru ve rengi, farklı dekorların duvarda birleştirilmesiyle kişiselleştirme olanağını da artırır.

Yapı: Ürün yakl. 9 mm kalınlığında polyester keçe. Güzel görünüm, dekoratif folyolar veya gerçek ahşap kaplamalarla kaplanan MDF çıtalarla yaratılmıştır.

İşlev: Bu ürünün iki işlevi vardır. Bunlardan biri odayı güzelleştirmektir ve tamamen dekoratiftir.

İkinci işlev yankılanmayı azaltmaktır. Gürültü kaynaklarının yaydığı ses dalgaları ürüne çarpar. PET keçe özellikle bu dalgaları emer ve yapısı sayesinde saptırır.

bir kısmı keçe içinde kaybolup bir daha yansıtılamayacak şekilde dolaşmış bir fiber ağ şeklindedir.

Bu, odanın yankılanmasını azaltır ve odanın daha sessiz görünmesini sağlar.

 

Montaj: Altıgen elemanlar montaj yapıştırıcısı ile duvara kolayca yapıştırılır.

kişisel tasarım tercihlerine karşılık gelen düzenleme.

 

 

 

 

FN Wally ZEBRA – dekoratif duvar kaplaması

Güzel vurgular oluşturun veya tüm duvarları kaplayın: MDF’den türetilmiş ahşap üründen yapılmış FN Wally ZEBRA, zarif-modern lamel görünümü ve basit ve hızlı kurulumuyla ikna eder.

Dahası, FN Wally ZEBRA akustik panellere ucuz bir alternatiftir.

 

Ürün: Siyah MDF’den yapılmış yenilikçi duvar kaplaması farklı yüzeylerde mevcuttur – dokunsal veya dekoratif folyo ile modaya uygun, gerçek ahşap kaplama ile klasik zarif.

Dekor yüzeyinden şeritler kesilerek alttaki siyah MDF ortaya çıkar ve çıtalı görünüm oluşturulur.

 

 

 

 

 

Montaj: Temiz ve görsel olarak kusursuz bir sonuç için, ilk çıtayı su terazisi ile dikkatlice kurmak önemlidir. Profil, montaj yapıştırıcısı ile duvara kolayca sabitlenir. Hafif bir çıkıntı

profilin uzun tarafındaki bir taraf üst üste binmeyi ve dolayısıyla sonraki profilde temiz bir bağlantı sağlar.

 

Dekoratif duvar tasarımı bu sayede herkes için hızlı ve kolay bir şekilde mümkün olmaktadır. FN Wally Zebra ile duvarlar mücevher parçasına dönüşüyor!