interzum @home platformuyla iç mekanların yeni trendlerini keşfedin!

interzum award, Besucher-Keyvisual LogIn, interzum 2021 / Visitors Keyvisual LogIn, interzum 2021

Katrin de Louw’un tasarım danışmanlığı şirketi Trendfilter, mobilya endüstrisinin tedarikçileri için önde gelen etkinlik interzum fuarında, uluslararası sahip uzmanlar, trend gözlemcileri ve etkileyicilerini bir araya getiriyor.

Piyasada sağlığı korumaya yardımcı olan hangi malzemeler mevcuttur? Vegan ahşap esaslı malzeme, üretimsel tasarım ve beşikten beşiğe yaklaşımının mobilya endüstrisi için önemi nedir? Mobilya kiralama modeli çalışıyor mu? Ve her şeyi güncelleyen bir soru: Koronavirüs tasarımı nasıl değiştiriyor? İşte tüm bu soruların cevapları, inanılmaz sayıda ve çeşitlilikte birinci sınıf katkılar ve diğer heyecan verici konularıyla, 4 – 7 Mayıs tarihleri ​​arasında, mobilya ve iç yapı endüstrilerinin tedarik bölümleri için önde gelen uluslararası etkinlik olan interzum fuarı tarafından düzenlenen sanal platform interzum @home’da canlı olarak tartışılacak.

TRENDFILTER® tarafından sunulan interzum TREND STAGE bölümü, önümüzdeki beş yılın iç ve mobilya tasarımıyla ilgili tasarımla ilgili tüm trendleri sergileyen pazara yakın bir platformdur. Trend uzmanı ve TRENDFILTER®’ın sahibi Katrin de Louw’un küratörlüğünü yaptığı söyleşi programı, benzeri görülmemiş bir çeşitlilik ve derinlik sunarken sanal ticaret fuarının dört günü boyunca, 50’den fazla tanınmış uzman, mobilya ve iç yapı endüstrilerindeki en önemli tasarım trendlerini bir dizi kısa, özlü sunumla çevrimiçi olarak raporlamasını yapacak. Katılımcı konuklarla pratik üretim ve pazarlama fikirlerini tartışacaklar ve önümüzdeki yıllarda iç mekânda yaşama ve çalışma şeklimiz üzerinde önemli bir etki yaratacak eğilimleri görselleştirecekler.

Çeşitlilik, sektöre yakınlık, pratiklik, ilgi düzeyi

“Elbette, seçtiğimiz konu başlıklarıyla geleceğe bakıyoruz ve sağlık, çevre, dijitalleşme ve kentleşme gibi mega trendler online sohbet programımızda kilit bir rol oynuyor,” diyor Katrin de Louw. Konuyla ilgili açıklama yapan interzum Direktörü Maik Fischer ise şunları söylüyor: “Interzum Trend Sahnesi’ndeki çok yönlü konularla, ileriye dönük argümanları, başarılı iş hikayelerine pratik bağlantılar ile birleştirecek ve böylelikle interzum’un yol gösterici ilkesi doğrultusunda sektörle iş birliği içinde yarının yaşam alanlarını yaratacağız. Bu şekilde, dijital dünyada bile katılımcı ve ziyaretçiler için aranan küresel pazar konumumuzu koruyacağız.”

Sunumların uzun süreli kullanılabilirliği: dijital ticaret fuarlarının bir avantajı

Fuar sonrası iş için, tüm katkılar birkaç hafta boyunca ticari ziyaretçilere sunulmaya devam edecek ve yaz sonuna kadar interzum @home’da isteğe bağlı videolar olarak çevrimiçi olarak erişilebilir olacak. Bunun avantajlarından biri, etkinliğin dünya çapında erişimini artırmasıdır. Birinci sınıf program ve olağanüstü konuşmacılarla, organizatör Koelnmesse, 2021’in tamamen dijital ticaret fuarı işinin gerçek zaman aralığının çok ötesinde bir etki ile avantajlarını sunuyor. Katılımcıların tekliflerini anlamlı bir şekilde tamamlayan dört günlük konferans etkinliği, yarının küresel olarak başarılı işlerinin temellerini atıyor.Trend Stage ile ilgili detaylı program için:

https://www.interzum.de/events-home/programm/referenten/