interzum 2019 başarılı bir fuar için hazır!

Stand: Donati, Halle 5.2

Dünyanın önde gelen fuarlarından biri olan interzum 2019 yılı için çıtayı yükseğe koydu. Fuarın organizatörlerinden Matthias Pollmann, Maik Fischer ve ekibi interzum başarı öyküsünün gelecek yıl da devam etmesi için hazırlıklarını sürdürüyorlar. Koelnmesse Fuar Başkan Yardımcısı Matthias Pollmann, “Küresel endüstriye yönelik ticaret fuarımızla çok yakında, bir başka benzersiz etkinlik sunabileceğiz. interzum, sektöre yeni bir ilham kaynağı olacak çünkü sektörle ilgili konuları belirliyor ve onlara güçlü bir duygusal çekicilik ekliyoruz. Katılımcı sayısındaki devam eden güçlü büyüme ile birlikte interzum, daha fazla stratejik gelişme geçirdi ve artık her zamankinden daha fazla yer bulunmanız gereken bir yer olarak sektör temsilcilerini bekliyor” diyor. Halihazırda interzum fuarına 1,800’den fazla katılımcı bekleniyor.

Dünyadaki en büyük endüstri etkinliğinde her zaman olduğu gibi bu yıl da en yenilikçi ürünler, yeni teknolojik gelişmeler ve materyallerdeki yenilikler sunulacak. Küresel sektörün uzman oyuncularına ek olarak, tüm endüstri, yepyeni ürünlerin prömiyerine tanıklık etmek ve geleceğe bir bakış atmak için Köln’de toplanacak. Günümüzde sektörde büyük dalgalar oluşturan konuların arasında, ürünlerin dijitalleştirilmesi ve üretim yöntemleri, verimlilik artırımı, kaynak koruma ve sürdürülebilirlik ve küçük mekanlar gibi ilginç başlıklar yer alıyor. Dünyanın önde gelen endüstri buluşma yeri olarak interzum, ilk kez katılanların yüksek yüzdesiyle dikkat çekiyor. Koelnmesse, 2019’da çok sayıda yeni katılımcıyı bekliyor ve şu ana kadar kayıtlı olan şirketlerin yüzde 14’ünün ilk kez interzum’a katıldığı belirtiliyor. Bunlar arasında Abet Laminati, Multiprofil, Richter Akustik, Yıldız Entegre ve Leggett & Platt Mobilya Grubu gibi dünya çapında büyük firmalar bulunuyor.

Hallendurchblick, Halle 6

Interzum fuarı, tedarikçi endüstrisinin tüm yenilikçi gücünü ortaya koyması için bir fırsat olarak sektörü Köln’e davet ediyor. interzum’da, katılımcıların ürünlerini incelerken pazarın önemli sorularına da çok çeşitli cevaplar bulabilirsiniz. Fuar aynı zamanda, yeni fikirler ve tartışma konuları için uyaranlar üretip bir buluşma noktası sunarak, sektöre tematik bir ilham kaynağı oluşturuyor. 2019 yılının fuar konseptinin odak alanları arasında “Mobil Mekanlar” 10. Salon’da, “Yüzeyler ve Ahşap Tasarım” 6.Salon’da, “Yıkıcı Malzemeler” 4.Salon’da, “Dijital Baskı” ve “Dijitalleşme” 2 ve 3. Salon’larda, “Küçük Mekanlar” ise Kuzey Bulvarı’nda ziyaretçilerle buluşacak. Fuarla ilgili daha detaylı bilgi için www.interzum.com adresini ziyaret edebilirsiniz.

Sonderfläche: Ausstellung interzum award, Eingang Süd