SAMET, İstanbul’da tüm iş ortakları ve kullanıcıları ile tekrar buluşuyor

Türkiye’de lider, dünyanın sayılı mobilya aksesuar markalarından biri olan SAMET, yenilikçi ürünlerini yoğun talep üzerine İstanbul’da tüm iş ortakları ve kullanıcıları ile tekrar buluşturuyor.

İstanbul, Katma değerli ürünleriyle sektörünün lideri olan SAMET, yeni nesil ürünlerini iş ortakları ve kullanıcıları ile buluşturduğu Türkiye tanıtım turuna hız kesmeden devam ediyor.

SAMET Masters Club – Mobilyanın Üstatları Buluşuyor projesi kapsamında 5 ay boyunca 53 ilde 68 noktayı ziyaret eden SAMET tırı, 8-13 Eylül tarihleri arasında yoğun talep üzerine yeniden İstanbul’da olacak.

Tanıtım turunda yer alan ürünler arasında çekmece rayları kategorisinde lansman ürünü SO Class Teleskopik Ray Sistemleri başta olmak üzere, SmartSlide kısmi ve tam açılım ürünleri, Smartflow ve Alphabox yeni nesil çekmece sistemleri, menteşe ürün kategorisinde Master ve Invo frenli menteşe çözümleri, D-Lite Lift menteşesiz kalkar kapak sistemleri ile sürme kapak sistemleri bulunuyor. SAMET’in fonksiyonelliği sofistike tasarım ile buluşturduğu ürünlerini iş ortaklarının ve üreticilerinin yanı sıra evde kendi mobilyasını yapan son kullanıcılara da tanıtım yaptığı aktivite kapsamında, ürünler hakkında eğitim verilen atölyeler düzenleniyor. Atölyeler sonunda gerçekleştirilen yarışmayı kazananlara çeşitli ödüller verilirken, aktivite alanını ziyaret edenler de birbirinden güzel sürprizlerle karşılaşıyor. Ayrıca SAMET üretim tesisleri, özel bir simülasyonla etkinlik alanında ziyaretçilere tanıtılıyor.

Tur boyunca bugüne kadar 15.000 km’nin üzerinde yol katederek pek çok durağı gezen SAMET’in tanıtım aktivitesi 8 Eylül’de İkitelli Keresteciler Sanayi Sitesi, 10-11 Eylül’de MODOKO Mobilyacılar Sitesi, 12 Eylül’de MODESA Mobilyacılar Sitesi ve 13 Eylül’de GAMAS Mobilyacılar Sitesinde düzenlenecek.

Proje hakkında detaylı bilgi almak ve ‘’SAMET Mobilyanın Üstatları Buluşuyor’’ etkinliğinin gerçekleşeceği diğer illeri görmek için mobilyaninustatlari.samet.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.