Schattdecor, hizmet paketini Düsseldorf’da Euroshop 2020’de sunuyor

Schattdecor, “Tek Kaynak. Sınırsız Çözümler” sloganı ile modern yaşamın ötesinde trend odaklı gelişmelerin en iyi şekilde yansıtılması amacıyla yenilikçi yüzey tasarımı için çeşitli ürünleri ve geniş bir dekor yelpazesinden oluşan kapsamlı komple paketini bir kez daha sundu.

Euroshop için komple paket

Euroshop için hazırlanan sunum paketi, daha önceden piyasaya sürülmüş olan ve talep görmüş dekorları da içeriyordu. Trend araştırması ve tasarım danışmanlık hizmetlerindeki ekstra uzmanlık sayesinde yüzey uzmanı, ayrıca ahşap esaslı malzemeler sektöründeki iş ortakları aracılığı ile Schattdecor ürünlerini satın alabilen mimarlar, tasarımcılar, inşaat firmaları, mağaza dekoratörleri ve mağaza düzenleyicilerden oluşan dolaylı hedef gruba ulaşmayı da amaçlamaktadır. 

Bir atölye özelliğine sahip sergi standı

Bireyselleştirilmiş çözümlerin birlikte geliştirilmesi

Schattdecor Müşteri Ağı, Euroshop’ta bir kez daha ön plandaydı. Amacımız, tüm ürün geliştirme sürecinizin başından itibaren size bireyselleştirilmiş, talebe yönelik ve müşteri odaklı danışmanlık hizmetleri vermek ve komple hizmet paketi sunmaktır. Sunulan dekorlar iş ortaklarımızdan kenar bandı veya ısıl biçimleme filmi olarak da sipariş edilebilir. Heyecan verici başka bir unsur da, hafif çözümler olarak adlandırılan aşırı dayanıklı ve çok hafif panolar gibi hususlarda iş ortaklarımızdan müşteri referansları desteği almamızdır.

Modern projeler için modern ürünler

Fuarda ayrıca, mağazalar, restoranlar veya otellerde dikkat çekmek için uygulanan dijital baskılı ve arkadan aydınlatmalı kaplamalar gibi akıllı çözümler de sunulmaktadır. Bunlar Schattdecor tarafından standart çalışma yüzeyleri için modern ve çizilmeye karşı dayanıklı, yaratıcı bir alternatif olarak tabla şeklinde düzenlenmiştir.

Fuar stand tasarımcıları, mağaza yapımı, mağaza tasarımcıları ve iç tasarımcılar için dekorlar

Sergilenen dekorlar arasında daha önceki fuarlarda talep gördükleri açıkça gözlemlenmiş olan Barcelona ve Cristallo gibi taş dekorlarının yanı sıra ağaç reprodüksiyonu olan Delano Meşesi gibi geniş formatlı dijital baskılar da bulunuyordu. Ayrıca Schattdecor, mağaza düzenlemesi ve mağaza yapım projeleri için Ham Çelik veya Tavan Arası görsellerinin modern somut görünümüne sahip dekor reprodüksiyonlarını da müşteri beğenisine sunmuştur. 

Dijital İlham Kaynağı

Komple bir dijital ilham kaynağı. Burada ilgili taraflar, çok çeşitli farklı uygulamalar ve seçenekler arasından seçim yapabilir ve uygulama alanına göre dekorlar ve kombinasyonlar seçebilirler.