Välinge Innovation, Şangay’daki Yeni Ofislerine Taşınıyor Çin ve Asya Pasifik Bölgesinde Büyüyor

Välinge Innovation China, Aralık ayı başlarında Şangay’ın Jing’an Bölgesi’ndeki yeni ofislerine taşındı. Bölgede artan sayıda lisans sahibi desteği ve Välinge Flooring’in yaklaşan Asya lansmanı için bir showroom eklenmesi organizasyonun bu taşınmada etkili olduğu belirtiliyor.

Çin / Asya Bölge Müdür Yardımcısı Magnus Holgesson konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Ortaklarımıza, lisans sahiplerimize ve müşterilerimize pazara sunma sürelerini kısaltmaları ve onlara zemin ve duvar kilitleme sistemleri, malzeme tasarrufu teknolojileri, tıklamalı kilit mobilya teknolojilerinin yanı sıra yüzey teknolojileri ile ilgili anahtar teslimi çözümler sunmaları için sunduğumuz kapsamlı destek sunmakla tanınıyoruz ve bundan da gurur duyuyoruz. Çin ve Asya bölgesi, Välinge Innovation için uzun zamandır önemli olmuştur ve mevcut seyahat kısıtlamaları nedeniyle yerel varlığımızı güçlendirmek önemli bir stratejidir. Bölgeye olan bağlılığımız ve ortaklarımızla lisans sahiplerimize sunabileceğimiz destek, gelecekte de birincil öneme sahip olmaya devam edecek.”

2007’den beri Çin’de varlığını sürdüren Välinge, Çin ve APAC bölgesinde 200’den fazla lisans sahibini aktif olarak destekliyor. Aralık 2019’da Kunshan’da kurulan Destek Merkezi’ne ek olarak gelen bu daha büyük ofis, Välinge Flooring ürünlerinin satışı ve dağıtımı için bir showroom ve bölgesel merkezin yanı sıra teknoloji satışı ve desteği için destek platformu olarak hizmet verecek. Çin’de halihazırda yerel olarak bulunan 8 profesyonelden oluşan yetkin ekip ayrıca aşağıda açıklanan yeni üyelerle hizmet vermeye devam edecek.

Francis Li

Välinge Flooring China/Asia, Satış Müdürü

Francis Li, Välinge’nin Çin ve Asya genelinde zemin ürünleri şirketine bu yıl katıldı. Beaulieu International Group gibi şirketler için döşeme endüstrisinde 25 yılı aşkın deneyime sahip olan Francis Li, şu anda Asya’da Välinge’nin Woodura ve 5G Dry gibi patentli teknolojilerini içeren Välinge Flooring ürünlerinin lansmanına liderlik ediyor.

 

 

 

 

 

 

Raissa Leduc

Çin/Asya Uyumluluk ve Pazar Desteği

Raíssa Leduc, ekibe Kasım ayında katıldı ve Çin/Asya’da uyumluluk ve pazar desteği hizmeti kapsamında çalışıyor.

 

 

 

 

 

 

 

 

Nancy Guo

Threespineİş Geliştirme, Çin

Nancy Guo, mobilya üreticileri ve denizaşırı perakendecilerle birlikte çalışarak kaynak bulma konusunda bir uzmanlığa sahip.