Välinge Innovation 2021’de Rekor Büyümeye İmza Attı

Välinge bir kez daha benzersiz harika bir yıla imza attı. Etkileyici bir büyüme oranı ve yenilikçi geçmişi ile Välinge, IP (uluslararası patent) portföyünü %14 artırarak 50’den fazla yeni lisans sahibini ekledi ve yeni zemin kaplama markası ‘Välinge Flooring’ döşemelerini küresel pazarlara sundu.

Yenilik her zaman Välinge’de temel vizyon olarak dikkat çekiyor. 2021’in sonunda patent portföyü %14 büyüyenVälinge,yeni malzemeler, yüzey teknolojileri, döşeme için kilit teknolojilerinin yanı sıra duvar sistemleri ve mobilya sektöründe de 480’den fazla patent verildiğini açıkladı.  Välinge, 2021’de 50’den fazla yeni lisans sahibi ortakla buluştu. Lisans sahibi ailesi büyümeye devam ederken dünya çapındaki 320’den fazla lisans sahibinin her biri Viken HQ tabanlı yenilikçinin endüstri lideri destek ve teknik hizmetlerinden yararlanıyor.

Devrim niteliğindeki 5G® Katlama teknolojisi genişlemeye devam ediyor ve avantajlardan yararlanan 90’ın üzerinde lisans sahibine ulaştı. Välinge 2021’de, büyük bir başarıyla lansmanı yapılan 5G® balıksırtı döşeme modelini de piyasaya sürdü. Kurulumu kolaylaştıran güzel ve karmaşık bir desen herkesin beğenisini kazandı. 5G® portföyüyse, 5G® Dry™ suya dayanıklı katlanır sistem ve 5G® Climb™ gibi birçok son teknolojiden oluşuyor.

Välinge Flooring artık Fransa, Birleşik Krallık, Kuzey Amerika ve Çin’de, Välinge’in yenilikçi teknolojilerini birleştiren benzersiz gerçek ahşap zeminlerini (Woodura®, 5G® Dry™ su geçirmez katlanır sistem ve 5G® Climb™) sunuyor. 2021’de Välinge Döşeme, %80’lik bir büyüme yaşadı, 22 yeni distribütörü ağırladı ve son olarak ahşap döşeme kategorisinde prestijli 2021 FCNNOVATION Ödülü’nü kazandı.

Välinge InnovationBaşkan Yardımcısı Per Nygren konuyla ilgili şöyle konuştu: “Välinge heyecan verici bir yolculukta. 2022’de de yeniliklerimizi hızlandırmaya ve ortaklarımızla birlikte pazara yeni teknolojiler ve ürünler getirmeye devam edeceğiz. Müşterilerimiz ve dünya bunu talep ediyor ve biz de bu zorluğun üstesinden gelmek için sabırsızlanıyoruz.”

Välinge, piyasaya yeni yenilikler getirirken tüm sektörlerdeki yeni ve mevcut lisans sahiplerini ve ortakları da memnuniyetle kucaklıyor. Şirket 2022’in ilk etkinliği olarak Las Vegas’ta The International Surfaces Expo’ya katılacak.