TISE 2022’de Välinge’in Yeni Lider Inovasyonlarını Keşfedin

Välinge, 1-3 Şubat 2022 tarihlerinde Las Vegas’ta düzenlenen Uluslararası Yüzey Etkinliği’nde (TISE) yer alacak. Şirket hem en son Välinge Flooring markası altındaki döşeme ürün lansmanlarını hem de lisanslı Välinge teknolojilerini Stand #1021’de sergileyecek.

Välinge teknoloji tarafında, müşteri deneyimini daha da geliştirmeye ve döşeme endüstrisinin karşılaştığı bazı önemli sorunları ele almaya her zamankinden daha fazla odaklanılıyor. Ziyaretçiler bu en son yenilikleri görebilecek, dokunabilecek, hissedebilecek ve deneyimleyebilecekler.

Liteback® ile farkı hissedin
Esnek döşemeyi üretmenin, taşımanın, depolamanın, teslim etmenin ve döşemenin daha hafif, daha verimli, daha sürdürülebilir ve kullanıcı dostu bir yolu olup olmadığını merak ediyor musunuz? Liteback®’e merhaba diyerek kendisi hafif ama etkisi ağır bir ürünle tanışabilirsiniz.


Patentli Liteback® teknolojisi ile %20’ye kadar daha hafif bir ürün elde edersiniz. Bu, paket başına yaklaşık 7,7 pound daha az bir yük demektir ki bu da nakliye maliyetlerinde tasarruf, daha verimli eve teslimat ve daha küçük çevresel ayak izi anlamına gelir. TISE’deki Välinge standında ziyaretçiler, Liteback’li veya Liteback’siz esnek zeminler arasındaki farkı net bir şekilde hissedebilecek ve belirli ürünlerinde ne kadar ağırlık ve maliyetten tasarruf edilebileceğini hesaplayabilecekler.

Görünmez mekan temizleyicisi Hygienius™’u Deneyimleyin

Lake katmanına entegre edilmiş Hygienius™ içeren sert ahşap veya esnek bir zemin, gün ışığına veya iç mekan ışığına maruz kaldığında doğal bir fotokatalitik işlemin gerçekleşmesini sağlar. Bu, zararlı emisyonların ve hoş olmayan kokuların parçalanmasına ve ayrıca yüzeydeki bakteri, mantar ve hatta virüsün bozulmasına izin verir. Hygienius ™ ayrıca kiri çıkarmayı kolaylaştırır, çekici olmayan nem çizgilerini en aza indirir ve döşemenin daha hızlı kurumasını sağlar.

5G® Dry ™ Harikalarını Görün

5G Dry, sektördeki en kolay, en hızlı ve en güçlü kurulumu sunan birinci sınıf, suya dayanıklı katlanır kilit sistemidir. 5G Dry, hem laminat hem de esnek zeminlerin yanı sıra sertleştirilmiş ahşap ve mühendislik ahşabı ile inanılmaz derecede iyi uyum sağlarken sıvıların zemin yüzeyine nüfuz etmesini ve alt zemine zarar vermesini önleyen su geçirmez bir bağlantı oluşturur. Välinge, bu çığır açan teknolojinin sözünü nasıl yerine getirdiğini gösterecek ve sorunsuz zeminler oluşturmak için yeni fırsatlar açacak.

Termoplastik döşeme için koruyucu aşınma tabakası Topshell ™ Hakkında Daha Fazla Bilgi Edinin

Topshell ™ devrim niteliğinde bir koruyucu aşınma tabakası folyo türü olarak aşınma tabakasının kalınlığını artırmadan ve ödün vermeden üstün aşınma direnci sağlar. Gerçek aşınma direnci ile, döşemenin ömrü ve görsel görünümü, geleneksel aşınma katmanlarına sahip zeminlere kıyasla daha uzun süre dayanır. Topshell, mevcut LVT / SPC veya PVC içermeyen esnek döşeme üretim sürecinde hiçbir şeyi değiştirmeden geleneksel aşınma tabakasının yerini alır.

Välinge fuarda ayrıca, 5G Climb ile duvar paneli kurulumu, kolay hale getirilmiş gelişmiş desen kurulumları ve esnek döşeme için dekoratif oluk çözümleri gibi çeşitli yenilikçi çözümleri ve tasarım özelliklerini sergileyecek.