Välinge’nin Threespine® tıklama mobilya teknolojisine Interzum’dan “En İyilerin En İyisi” ödülü

Interzum kapsamında, 20 Mayıs Pazartesi akşamı Köln’de düzenlenen resmi ödül töreninde Välinge, Threespine® tıklama mobilya teknolojisiyle “En İyilerin En İyisi” ödülünü aldı.

İnterzum ödülünü kazananlar, uluslararası mobilya tedarikçisi endüstrisinde en iyi ürün olmaları değerlendirmesi için uzman jüri tarafından seçildi. Jüri üyelerinden Martin Beech, kazanan seçim sürecinde Threespine teknolojisini inceledikten sonra heyecanını dile getirdi: “Tıklamayı duyduktan ve mükemmel bağlantıyı gördükten sonra hayranlığıma engel olamadım!”

Tasarım ödülü Red Dot işbirliğiyle gerçekleştirildi ve tasarımın katma değerli bir faktör olarak önemi vurgulandı. İnterzum tarafından verilen bu önemli prestij ödülü, kazananlara, kendilerini rakiplerinden ayıran güvenilir bir etiket sağlıyor.

Välinge Mobilya Teknolojisi Direktörü Hans Brännström konuyla ilgili şunları söyledi: Açıkçası, bu ödülü kazanmak bir onurdur ve teknolojimizi optimize etmek için harcadığımız tüm sıkı çalışmaların sonucudur. Threespine, hem teçhizattan arındırılmış, hem de daha ince panellerin kullanılması gibi yeni tasarım olanaklarının kolay montajını sağlayan benzersiz bir teknolojidir. Threespine teknolojisinin mobilya endüstrisi üzerinde büyük bir etkisi olacağından eminiz ve bu ödülü kazanmakla bir adım daha ilerlediğimizi görebiliyoruz.”