MMFA’ya Yeni Üyeler

Çok Katmanlı Modüler Döşeme Derneği MMFA, Flooring Industries şirketinin yeni ortak üye statüsünde veServaco Product Testing (VITO Ortak Girişimi) şirketinin de yeni yardımcı üye olarak derneğe katıldıklarını duyurdu.

MMFA Başkanı Matthias Windmöller (Windmöller) her iki kuruluşun da derneğe katılımını memnuniyetle karşıladıklarını belirterek, “Flooring Industries Ltd. ve VITO Ortak Girişimi olan Servaco Product Testing şirketlerinin üye portföyümüze katılmalarıyla, döşeme teknolojileri için ürün testi ve IP varlık yönetimi alanındaki uzmanlığımızı güçlendirecek iki yetenekli organizasyon kazanıyoruz” dedi.

 

Konuyla ilgili konuşan Flooring Industries Ltd. Genel Müdürü Bart Van der Stockt şunları söyledi: “Flooring Industries olarak MMFA’ya katılmaktan çok memnunuz. Üyeliğimizden ortaya çıkacak verimli işbirliği, eminim hem şirkete, hem MMFA’ya hem de diğer üyelere fayda sağlayacaktır”.

Servaco Product Testing(VITO Ortak Girişimi) Genel Müdürü Marc Lor da konuyla ilgili şu açıklamayı yaptı: “Şirketimiz MMFA’daki üst düzey üye topluluğa büyük değer veriyor. Bu nedenle, derneğin bilgi havuzuna ürün emisyon testi alanındaki uzmanlığına katkıda bulunmayı taahhüt etmekten mutluluk duyuyoruz.”

Unilin, division Technologies olarak da faaliyet gösteren Flooring Industries Ltd., Unilin ve Mohawk Group’un inovasyon ve IP varlıklarını yönetiyor ve ticarileştiriyor. Şirket ayrıca 300’den fazla patent ailesinde 2000’den fazla patenti yönetiyor. Döşeme endüstrisine Uniclic kilitleme teknolojisini tanıtarak ve lisanslayarak dünya çapında tanınırlık kazandı ve yıllar boyunca Unidrop ve Unizip gibi yenilikçi kilitleme sistemlerini tanıtmaya devam etti. Flooring Industries son 10 yılda, ağırlıklı olarak yeni plastik bazlı çekirdeklere ve döşeme panellerinin dijital baskı ve yapılandırmasına odaklandı.

Belçika merkezli Servaco Product Testing (VITO Ortak Girişimi) Mart 2019’da başlatıldı. Şirket niş pazarında ürün emisyon testi ve uçucu organik bileşikler azaltma performans testi laboratuvar ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Ürün emisyon testleri her türlü yapı ve tüketici ürün ve malzemesinin iç mekan hava kalitesi üzerindeki etkisini analiz eder.

Flooring Industries Ltd. ve Servaco Product Testing (VITO Ortak Girişimi) ile MMFA’nın şu anda 25 olağan üyesi (MMF döşeme üreticileri veya Avrupa temsilcilikleri), 28 ortak üyesi (tedarikçi şirketler) ve üç yardımcı üyesi (bilimsel enstitüleri) bulunuyor.